[ seznam akcí | příručka | administrace ]

7.ročník Novoročný turnaj o pohár starostu obce Rakovice 2020 - přihláška
Do jedného políčka sa prihlasuje 4-členné družstvo/bez obmedzenia pohlavia a veku, počet štartov bez obmedzenia/ Kontakt Boris Šintál +421948105195 bsintal@gmail.com


09.12.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pondělí
09.12.2019 16:00
pondělí
09.12.2019 17:00
pondělí
09.12.2019 18:00
pondělí
09.12.2019 19:00

10.12.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
úterý
10.12.2019 16:00
úterý
10.12.2019 17:00
úterý
10.12.2019 18:00
úterý
10.12.2019 19:00

11.12.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
středa
11.12.2019 16:00
středa
11.12.2019 17:00
středa
11.12.2019 18:00
středa
11.12.2019 19:00

12.12.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
čtvrtek
12.12.2019 16:00
čtvrtek
12.12.2019 17:00
Bkk Bánovce nad Bebravou Družstvá 4x120 HZ BKK Bánovce n.B. 0950470 640
čtvrtek
12.12.2019 18:00
čtvrtek
12.12.2019 19:00

14.12.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
sobota
14.12.2019 10:00
sobota
14.12.2019 11:00
sobota
14.12.2019 12:00
sobota
14.12.2019 13:00
sobota
14.12.2019 14:00
sobota
14.12.2019 15:00

15.12.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
15.12.2019 09:00
neděle
15.12.2019 10:00
neděle
15.12.2019 11:00
neděle
15.12.2019 12:00
neděle
15.12.2019 13:00
neděle
15.12.2019 14:00
Michal Šimek Družstvá 4x120 HZ TJ Sokol Husovice +420728857099
neděle
15.12.2019 15:00
Michal Šimek Družstvá 4x120 HZ TJ Sokol Husovice +420728857099
neděle
15.12.2019 16:00
Paulina Družstvá 4x120 HZ KKML 0907113645
neděle
15.12.2019 17:00
Paulina Družstvá 4x120 HZ KKML 0907113645
neděle
15.12.2019 18:00
neděle
15.12.2019 19:00

16.12.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pondělí
16.12.2019 16:00
pondělí
16.12.2019 17:00
pondělí
16.12.2019 18:00
pondělí
16.12.2019 19:00

17.12.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
úterý
17.12.2019 16:00
úterý
17.12.2019 17:00
Katarína Kojsova Družstvá 4x120 HZ Apollo 0948932525
úterý
17.12.2019 18:00
úterý
17.12.2019 19:00

18.12.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
středa
18.12.2019 16:00
Timotej Černý Družstvá 4x120 HZ EMTRIVER HC 0949385024
středa
18.12.2019 17:00
Jaroslav Gálet Družstvá 4x120 HZ Tlmače 1 0905 609 037
středa
18.12.2019 18:00
Jakub Toman Družstvá 4x120 HZ KC Hodonín 721015272
středa
18.12.2019 19:00

21.12.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
sobota
21.12.2019 09:00
sobota
21.12.2019 10:00
sobota
21.12.2019 11:00
sobota
21.12.2019 12:00
sobota
21.12.2019 13:00
sobota
21.12.2019 14:00
Martin Marek Družstvá 4x120 HZ TJ Unie Hlubina (CZE) martin.marek.28@seznam.cz
sobota
21.12.2019 15:00

22.12.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
22.12.2019 09:00
neděle
22.12.2019 10:00
Fojtík Bronislav Družstvá 4x120 HZ KK Slavičín +420739060100
neděle
22.12.2019 11:00
Richard Ťulpa Družstvá 4x120 HZ KK CAMO SLAVIČÍN 732808194
neděle
22.12.2019 12:00
neděle
22.12.2019 13:00
Boris Šintál Družstvá 4x120 HZ ČERNÁ HORA
neděle
22.12.2019 14:00
Talajka Patrik Družstvá 4x120 HZ Tigrí
neděle
22.12.2019 15:00
Kovar Palo Družstvá 4x120 HZ AKO

27.12.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pátek
27.12.2019 16:00
Pavel Polanský Družstvá 4x120 HZ Vracov +420 604 271 238
pátek
27.12.2019 17:00
Pavel Polanský Družstvá 4x120 HZ Vracov +420 604 271 238
pátek
27.12.2019 18:00
Cabaj-Čápor Družstvá 4x120 HZ KK Cabaj - Čápor
pátek
27.12.2019 19:00
Cabaj-Čápor Družstvá 4x120 HZ KK Cabaj - Čápor

28.12.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
sobota
28.12.2019 16:00
Večeríková Družstvá 4x120 HZ Galanta 0910667822
sobota
28.12.2019 17:00
František Rusin Družstvá 4x120 HZ SK Žižkov Praha +421704109118
sobota
28.12.2019 18:00
Maroš Ležovič Družstvá 4x120 HZ Banány v čokoláde 0911297644
sobota
28.12.2019 19:00

29.12.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
29.12.2019 10:00
neděle
29.12.2019 11:00
Kovacs Družstvá 4x120 HZ Vrútky lkovacs444@gmail.com
neděle
29.12.2019 12:00
Klempa Družstvá 4x120 HZ KK Tatran Bratislava lubos.klempa@gmail.com
neděle
29.12.2019 13:00
Klempa Družstvá 4x120 HZ KK Tatran Bratislava lubos.klempa@gmail.com
neděle
29.12.2019 14:00
Klempa Družstvá 4x120 HZ KK Tatran Bratislava lubos.klempa@gmail.com
neděle
29.12.2019 15:00
Klempa Družstvá 4x120 HZ KK Tatran Bratislava luboš.klempa@gmail.com
neděle
29.12.2019 16:00
Kyselicova Družstvá 4x120 HZ Mix 2+2 krticek@gmail.com
neděle
29.12.2019 17:00
Kyselicova Družstvá 4x120 HZ Mix 2+2 krticek@gmail.com
neděle
29.12.2019 18:00
Čabuda Družstvá 4x120 HZ ČČČČ 0911191560
neděle
29.12.2019 19:00
Ottó Lengyel Družstvá 4x120 HZ Horná Dolná +421949640309

30.12.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pondělí
30.12.2019 10:00
Peco Družstvá 4x120 HZ Magalovci 0905 926 506
pondělí
30.12.2019 11:00
Timotej Černý Družstvá 4x120 HZ KKZ Hlohovec 3 0949385024
pondělí
30.12.2019 12:00
Kyselicova Družstvá 4x120 HZ Mix 2+2 krticek@gmail.com
pondělí
30.12.2019 13:00
Kyselicova Družstvá 4x120 HZ Mix 2+2 krticek@gmail.com
pondělí
30.12.2019 14:00
Patrik Tumma Družstvá 4x120 HZ Magyari patrikpatres13@gmail.com
pondělí
30.12.2019 15:00
Pitterová Družstvá 4x120 HZ Tlmače pitterova.vanda@gmail.com
pondělí
30.12.2019 16:00
Marcel Ivančík Družstvá 4x120 HZ Red-Bulls M.Ivancik@centrum.sk
pondělí
30.12.2019 17:00
Marek Hevier Družstvá 4x120 HZ Rekreanti 0915 304 648
pondělí
30.12.2019 18:00
Milan Jobb Družstvá 4x120 HZ Data sys 0903710479
pondělí
30.12.2019 19:00
Milan Tomka Družstvá 4x120 HZ Vrútky +421918824944

31.12.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
úterý
31.12.2019 09:00
úterý
31.12.2019 10:00
Peter Kollár Družstvá 4x120 HZ Cabaj - Čapor 0905662847
úterý
31.12.2019 11:00
úterý
31.12.2019 12:00
úterý
31.12.2019 13:00
úterý
31.12.2019 14:00
Peter Radoš Družstvá 4x120 HZ KKML Sodarp@centrum.sk
úterý
31.12.2019 15:00
Maroš Ležovič Družstvá 4x120 HZ SaMoLeP 0911 297 644

02.01.2020


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
čtvrtek
02.01.2020 09:00
čtvrtek
02.01.2020 10:00
čtvrtek
02.01.2020 11:00
čtvrtek
02.01.2020 12:00
čtvrtek
02.01.2020 13:00
čtvrtek
02.01.2020 14:00
čtvrtek
02.01.2020 15:00
čtvrtek
02.01.2020 16:00
čtvrtek
02.01.2020 17:00
čtvrtek
02.01.2020 18:00
Magalova Monika Družstvá 4x120 HZ Rakovice - Čechy 0948 926506
čtvrtek
02.01.2020 19:00

03.01.2020


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pátek
03.01.2020 09:00
pátek
03.01.2020 10:00
pátek
03.01.2020 11:00
Roman Pecháček Družstvá 4x120 HZ KK Dubnica nad Váhom roman72.ba@gmail.com
pátek
03.01.2020 12:00
pátek
03.01.2020 13:00
Boris Šintál Družstvá 4x120 HZ ŠK Fešáci
pátek
03.01.2020 14:00
Kovar Pavol Družstvá 4x120 HZ AKO
pátek
03.01.2020 15:00
Talajka Patrik Družstvá 4x120 HZ Tigri
pátek
03.01.2020 16:00
Slavko Šarmír Družstvá 4x120 HZ ZF Trnava +421 905 746 190
pátek
03.01.2020 17:00
Slavko Šarmír Družstvá 4x120 HZ ZF Trnava +421 905 746 190
pátek
03.01.2020 18:00
Jozef Dunajčík Družstvá 4x120 HZ Domoss Piešťany dunajcik@domoss.sk
pátek
03.01.2020 19:00

04.01.2020


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
sobota
04.01.2020 09:00
sobota
04.01.2020 10:00
sobota
04.01.2020 11:00
sobota
04.01.2020 12:00
sobota
04.01.2020 13:00
sobota
04.01.2020 14:00
sobota
04.01.2020 15:00
Pavol Černý Družstvá 4x120 HZ KK Moravské Lieskové 0905283340
sobota
04.01.2020 16:00
Pavol Černý Družstvá 4x120 HZ KK Moravské Lieskové 0905283340
sobota
04.01.2020 17:00
Pavol Černý Družstvá 4x120 HZ KK Moravské Lieskové
sobota
04.01.2020 18:00
Pavol Černý Družstvá 4x120 HZ KK Moravské Lieskové
sobota
04.01.2020 19:00

05.01.2020


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
05.01.2020 09:00
neděle
05.01.2020 10:00
neděle
05.01.2020 11:00
Peter Kollár Družstvá 4x120 HZ Cabaj - Čapor 0905662847
neděle
05.01.2020 12:00
neděle
05.01.2020 13:00
neděle
05.01.2020 14:00
neděle
05.01.2020 15:00
neděle
05.01.2020 16:00
Ľubica Ratkovská Družstvá 4x120 HZ KKZ -Hlohovec 0911270162
neděle
05.01.2020 17:00
Marián tóth Družstvá 4x120 HZ ŠK MALE ŠINTAVA 0902106199
neděle
05.01.2020 18:00
neděle
05.01.2020 19:00

06.01.2020


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pondělí
06.01.2020 09:00
pondělí
06.01.2020 10:00
pondělí
06.01.2020 11:00
pondělí
06.01.2020 12:00
pondělí
06.01.2020 13:00
pondělí
06.01.2020 14:00
Kovar Palo Družstvá 4x120 HZ AKO
pondělí
06.01.2020 15:00
Talajka Patrik Družstvá 4x120 HZ Tigrí
pondělí
06.01.2020 16:00
Katona Tibor Družstvá 4x120 HZ KK Priatelia 0903208857
pondělí
06.01.2020 17:00
Katona Tibor Družstvá 4x120 HZ KK Priatelia 0903208857
pondělí
06.01.2020 18:00
Katona Tibor Družstvá 4x120 HZ KK Priatelia 0903208857
pondělí
06.01.2020 19:00
Katona Tibor Družstvá 4x120 HZ KK Priatelia 0903208857

07.01.2020


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
úterý
07.01.2020 16:00
úterý
07.01.2020 17:00
úterý
07.01.2020 18:00
úterý
07.01.2020 19:00

08.01.2020


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
středa
08.01.2020 16:00
středa
08.01.2020 17:00
středa
08.01.2020 18:00
Ladislav Bábik Družstvá 4x120 HZ Domoss 0910834341
středa
08.01.2020 19:00

09.01.2020


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
čtvrtek
09.01.2020 16:00
čtvrtek
09.01.2020 17:00
čtvrtek
09.01.2020 18:00
čtvrtek
09.01.2020 19:00

10.01.2020


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pátek
10.01.2020 16:00
pátek
10.01.2020 17:00
pátek
10.01.2020 18:00
pátek
10.01.2020 19:00

11.01.2020


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
sobota
11.01.2020 09:00
sobota
11.01.2020 10:00
sobota
11.01.2020 11:00
sobota
11.01.2020 12:00
sobota
11.01.2020 13:00
sobota
11.01.2020 14:00


zpět na úvodní stránku - exportovat do csv (W1250)

Milan Krejčí 11/2012 (milan.krejci@centrum.cz)