[ seznam akcí | příručka | administrace ]

Kvalifikácia ŽP CUP 2019 - přihláška
Hlavný turnaj sa uskutoční 17.-18.8.2019 Kontaktná osoba: Ondrej Kyselica 0908924488 mail: ondrej.kyselica@gmail.com


05.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pondělí
05.08.2019 10:00
pondělí
05.08.2019 10:00
pondělí
05.08.2019 10:00
pondělí
05.08.2019 10:00
pondělí
05.08.2019 10:00
pondělí
05.08.2019 10:00
pondělí
05.08.2019 11:00
pondělí
05.08.2019 11:00
pondělí
05.08.2019 11:00
pondělí
05.08.2019 11:00
pondělí
05.08.2019 11:00
pondělí
05.08.2019 11:00
pondělí
05.08.2019 12:00
pondělí
05.08.2019 12:00
pondělí
05.08.2019 12:00
pondělí
05.08.2019 12:00
pondělí
05.08.2019 12:00
pondělí
05.08.2019 12:00
pondělí
05.08.2019 13:00
pondělí
05.08.2019 13:00
pondělí
05.08.2019 13:00
pondělí
05.08.2019 13:00
pondělí
05.08.2019 13:00
pondělí
05.08.2019 13:00
pondělí
05.08.2019 14:00
pondělí
05.08.2019 14:00
Tomáš Juřík Kvalifikácia TJ Sokol Luhačovice 737123166
pondělí
05.08.2019 14:00
Tomáš Juřík Kvalifikácia TJ Sokol Luhačovice
pondělí
05.08.2019 14:00
Tomáš Juřík Kvalifikácia TJ Sokol Luhačovice
pondělí
05.08.2019 14:00
Tomáš Juřík Kvalifikácia TJ Sokol Luhačovice
pondělí
05.08.2019 14:00
pondělí
05.08.2019 18:00
pondělí
05.08.2019 18:00
pondělí
05.08.2019 18:00
pondělí
05.08.2019 18:00
pondělí
05.08.2019 18:00
pondělí
05.08.2019 18:00
pondělí
05.08.2019 19:00
pondělí
05.08.2019 19:00
pondělí
05.08.2019 19:00
pondělí
05.08.2019 19:00
pondělí
05.08.2019 19:00
pondělí
05.08.2019 19:00
pondělí
05.08.2019 20:00
pondělí
05.08.2019 20:00
pondělí
05.08.2019 20:00
pondělí
05.08.2019 20:00
pondělí
05.08.2019 20:00
pondělí
05.08.2019 20:00

06.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
úterý
06.08.2019 10:00
úterý
06.08.2019 10:00
úterý
06.08.2019 10:00
úterý
06.08.2019 10:00
úterý
06.08.2019 10:00
úterý
06.08.2019 10:00
úterý
06.08.2019 11:00
úterý
06.08.2019 11:00
úterý
06.08.2019 11:00
úterý
06.08.2019 11:00
úterý
06.08.2019 11:00
úterý
06.08.2019 11:00
úterý
06.08.2019 12:00
úterý
06.08.2019 12:00
úterý
06.08.2019 12:00
úterý
06.08.2019 12:00
úterý
06.08.2019 12:00
úterý
06.08.2019 12:00
úterý
06.08.2019 13:00
úterý
06.08.2019 13:00
úterý
06.08.2019 13:00
úterý
06.08.2019 13:00
úterý
06.08.2019 13:00
úterý
06.08.2019 13:00
úterý
06.08.2019 19:00
úterý
06.08.2019 19:00
úterý
06.08.2019 19:00
úterý
06.08.2019 19:00
úterý
06.08.2019 19:00
úterý
06.08.2019 19:00

07.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
středa
07.08.2019 10:00
středa
07.08.2019 10:00
středa
07.08.2019 10:00
středa
07.08.2019 10:00
středa
07.08.2019 10:00
středa
07.08.2019 10:00
středa
07.08.2019 11:00
středa
07.08.2019 11:00
středa
07.08.2019 11:00
středa
07.08.2019 11:00
středa
07.08.2019 11:00
středa
07.08.2019 11:00
středa
07.08.2019 12:00
středa
07.08.2019 12:00
středa
07.08.2019 12:00
středa
07.08.2019 12:00
středa
07.08.2019 12:00
středa
07.08.2019 12:00
středa
07.08.2019 13:00
středa
07.08.2019 13:00
středa
07.08.2019 13:00
středa
07.08.2019 13:00
středa
07.08.2019 13:00
středa
07.08.2019 13:00
středa
07.08.2019 14:00
středa
07.08.2019 14:00
středa
07.08.2019 14:00
středa
07.08.2019 14:00
středa
07.08.2019 14:00
středa
07.08.2019 14:00
středa
07.08.2019 18:00
Milan Kováč ml. Kvalifikácia Tatran Sučany kovacmi@gmail.com
středa
07.08.2019 18:00
Milan Kováč st. Kvalifikácia Tatran Sučany
středa
07.08.2019 18:00
středa
07.08.2019 18:00
středa
07.08.2019 18:00
středa
07.08.2019 18:00
středa
07.08.2019 19:00
Milan Kováč ml. Kvalifikácia Tatran Sučany kovacmi@gmail.com
středa
07.08.2019 19:00
Milan Kováč st. Kvalifikácia Tatran Sučany
středa
07.08.2019 19:00
středa
07.08.2019 19:00
středa
07.08.2019 19:00
středa
07.08.2019 19:00
středa
07.08.2019 20:00
středa
07.08.2019 20:00
středa
07.08.2019 20:00
středa
07.08.2019 20:00
středa
07.08.2019 20:00
středa
07.08.2019 20:00

08.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
čtvrtek
08.08.2019 10:00
čtvrtek
08.08.2019 10:00
čtvrtek
08.08.2019 10:00
čtvrtek
08.08.2019 10:00
čtvrtek
08.08.2019 10:00
čtvrtek
08.08.2019 10:00
čtvrtek
08.08.2019 11:00
čtvrtek
08.08.2019 11:00
čtvrtek
08.08.2019 11:00
čtvrtek
08.08.2019 11:00
čtvrtek
08.08.2019 11:00
čtvrtek
08.08.2019 11:00
čtvrtek
08.08.2019 12:00
čtvrtek
08.08.2019 12:00
čtvrtek
08.08.2019 12:00
čtvrtek
08.08.2019 12:00
čtvrtek
08.08.2019 12:00
čtvrtek
08.08.2019 12:00
čtvrtek
08.08.2019 13:00
čtvrtek
08.08.2019 13:00
čtvrtek
08.08.2019 13:00
čtvrtek
08.08.2019 13:00
čtvrtek
08.08.2019 13:00
čtvrtek
08.08.2019 13:00
čtvrtek
08.08.2019 14:00
čtvrtek
08.08.2019 14:00
čtvrtek
08.08.2019 14:00
čtvrtek
08.08.2019 14:00
čtvrtek
08.08.2019 14:00
čtvrtek
08.08.2019 14:00

09.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pátek
09.08.2019 10:00
pátek
09.08.2019 10:00
pátek
09.08.2019 10:00
pátek
09.08.2019 10:00
pátek
09.08.2019 10:00
pátek
09.08.2019 10:00
pátek
09.08.2019 11:00
pátek
09.08.2019 11:00
pátek
09.08.2019 11:00
pátek
09.08.2019 11:00
pátek
09.08.2019 11:00
pátek
09.08.2019 11:00
pátek
09.08.2019 12:00
pátek
09.08.2019 12:00
pátek
09.08.2019 12:00
pátek
09.08.2019 12:00
pátek
09.08.2019 12:00
pátek
09.08.2019 12:00
pátek
09.08.2019 13:00
pátek
09.08.2019 13:00
pátek
09.08.2019 13:00
pátek
09.08.2019 13:00
pátek
09.08.2019 13:00
pátek
09.08.2019 13:00
pátek
09.08.2019 14:00
pátek
09.08.2019 14:00
pátek
09.08.2019 14:00
pátek
09.08.2019 14:00
pátek
09.08.2019 14:00
pátek
09.08.2019 14:00
pátek
09.08.2019 15:00
pátek
09.08.2019 15:00
pátek
09.08.2019 15:00
pátek
09.08.2019 15:00
pátek
09.08.2019 15:00
pátek
09.08.2019 15:00
pátek
09.08.2019 16:00
Juraj Zajko Kvalifikácia ŠKK Tlmače 0904010099
pátek
09.08.2019 16:00
Juraj Zajko Kvalifikácia ŠKK Tlmače
pátek
09.08.2019 16:00
Juraj Zajko Kvalifikácia ŠKK Tlmače
pátek
09.08.2019 16:00
Juraj Zajko Kvalifikácia ŠKK Tlmače
pátek
09.08.2019 16:00
Martin Procházka Kvalifikácia Blansko
pátek
09.08.2019 16:00
Martin Procházka Kvalifikácia Blansko +420725466102
pátek
09.08.2019 17:00
Martin Procházka Kvalifikácia Blansko
pátek
09.08.2019 17:00
Martin Procházka Kvalifikácia Blansko
pátek
09.08.2019 17:00
Martin Procházka Kvalifikácia Blansko
pátek
09.08.2019 17:00
Martin Procházka Kvalifikácia Blansko
pátek
09.08.2019 17:00
Martin Procházka Kvalifikácia Blansko
pátek
09.08.2019 17:00
Martin Procházka Kvalifikácia Blansko
pátek
09.08.2019 18:00
Juraj Zajko Kvalifikácia ŠKK Tlmače 0904010099
pátek
09.08.2019 18:00
Daniel Moc Kvalifikácia Podbrezová "C" 0907826959
pátek
09.08.2019 18:00
Juraj Zajko Kvalifikácia ŠKK Tlmače 0904010099
pátek
09.08.2019 18:00
Daniel Moc Kvalifikácia Podbrezová "C" 0907826959
pátek
09.08.2019 18:00
Juraj Zajko Kvalifikácia ŠKK Tlmače 0904010099
pátek
09.08.2019 18:00
Daniel Moc Kvalifikácia Podbrezová "C" 0907826959
pátek
09.08.2019 19:00
Juraj Zajko Kvalifikácia ŠKK Tlmače
pátek
09.08.2019 19:00
Daniel Moc Kvalifikácia Podbrezová "C"
pátek
09.08.2019 19:00
Juraj Zajko Kvalifikácia ŠKK Tlmače
pátek
09.08.2019 19:00
Daniel Moc Kvalifikácia Podbrezová "C"
pátek
09.08.2019 19:00
Juraj Zajko Kvalifikácia ŠKK Tlmače
pátek
09.08.2019 19:00
Daniel Moc Kvalifikácia Podbrezová "C"
pátek
09.08.2019 20:00
Ottó Lengyel Kvalifikácia KK ZLaté Klasy +421949640309
pátek
09.08.2019 20:00
Ottó Lengyel Kvalifikácia KK ZLaté Klasy +421949640309
pátek
09.08.2019 20:00
Ottó Lengyel Kvalifikácia KK ZLaté Klasy +421949640309
pátek
09.08.2019 20:00
Ottó Lengyel Kvalifikácia KK ZLaté Klasy +421949640309
pátek
09.08.2019 20:00
Ottó Lengyel Kvalifikácia KK ZLaté Klasy +421949640309
pátek
09.08.2019 20:00
Juraj Zajko Kvalifikácia ŠKK Tlmače

10.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
sobota
10.08.2019 14:00
Ľuboš Lipták Kvalifikácia KK Slávia Nitra 0918 398 088
sobota
10.08.2019 14:00
Ľuboš Lipták Kvalifikácia KK Slávia Nitra 0918 398 088
sobota
10.08.2019 14:00
Ľuboš Lipták Kvalifikácia KK Slávia Nitra 0918 398 088
sobota
10.08.2019 14:00
Ľuboš Lipták Kvalifikácia KK Slávia Nitra 0918 398 088
sobota
10.08.2019 14:00
Ľuboš Lipták Kvalifikácia KK Slávia Nitra 0918 398 088
sobota
10.08.2019 14:00
Ludrovský Ján Kvalifikácia KK Šumperk +421908667273
sobota
10.08.2019 15:00
sobota
10.08.2019 15:00
sobota
10.08.2019 15:00
sobota
10.08.2019 15:00
sobota
10.08.2019 15:00
sobota
10.08.2019 15:00
sobota
10.08.2019 16:00
sobota
10.08.2019 16:00
sobota
10.08.2019 16:00
sobota
10.08.2019 16:00
sobota
10.08.2019 16:00
sobota
10.08.2019 16:00
sobota
10.08.2019 17:00
sobota
10.08.2019 17:00
sobota
10.08.2019 17:00
sobota
10.08.2019 17:00
sobota
10.08.2019 17:00
sobota
10.08.2019 17:00
sobota
10.08.2019 18:00
sobota
10.08.2019 18:00
sobota
10.08.2019 18:00
sobota
10.08.2019 18:00
sobota
10.08.2019 18:00
sobota
10.08.2019 18:00
sobota
10.08.2019 19:00
sobota
10.08.2019 19:00
sobota
10.08.2019 19:00
sobota
10.08.2019 19:00
sobota
10.08.2019 19:00
sobota
10.08.2019 19:00
sobota
10.08.2019 20:00
sobota
10.08.2019 20:00
sobota
10.08.2019 20:00
sobota
10.08.2019 20:00
sobota
10.08.2019 20:00
sobota
10.08.2019 20:00
sobota
10.08.2019 21:00
sobota
10.08.2019 21:00
sobota
10.08.2019 21:00
sobota
10.08.2019 21:00
sobota
10.08.2019 21:00
sobota
10.08.2019 21:00

11.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
11.08.2019 10:00
neděle
11.08.2019 10:00
neděle
11.08.2019 10:00
neděle
11.08.2019 10:00
neděle
11.08.2019 10:00
neděle
11.08.2019 10:00
neděle
11.08.2019 11:00
neděle
11.08.2019 11:00
neděle
11.08.2019 11:00
neděle
11.08.2019 11:00
neděle
11.08.2019 11:00
neděle
11.08.2019 11:00
neděle
11.08.2019 12:00
neděle
11.08.2019 12:00
neděle
11.08.2019 12:00
neděle
11.08.2019 12:00
neděle
11.08.2019 12:00
neděle
11.08.2019 12:00
neděle
11.08.2019 13:00
neděle
11.08.2019 13:00
neděle
11.08.2019 13:00
neděle
11.08.2019 13:00
neděle
11.08.2019 13:00
neděle
11.08.2019 13:00
neděle
11.08.2019 14:00
neděle
11.08.2019 14:00
neděle
11.08.2019 14:00
neděle
11.08.2019 14:00
neděle
11.08.2019 14:00
neděle
11.08.2019 14:00
neděle
11.08.2019 15:00
neděle
11.08.2019 15:00
neděle
11.08.2019 15:00
neděle
11.08.2019 15:00
neděle
11.08.2019 15:00
neděle
11.08.2019 15:00
neděle
11.08.2019 16:00
neděle
11.08.2019 16:00
neděle
11.08.2019 16:00
neděle
11.08.2019 16:00
neděle
11.08.2019 16:00
neděle
11.08.2019 16:00
neděle
11.08.2019 17:00
neděle
11.08.2019 17:00
neděle
11.08.2019 17:00
neděle
11.08.2019 17:00
neděle
11.08.2019 17:00
neděle
11.08.2019 17:00
neděle
11.08.2019 18:00
neděle
11.08.2019 18:00
neděle
11.08.2019 18:00
neděle
11.08.2019 18:00
neděle
11.08.2019 18:00
neděle
11.08.2019 18:00
neděle
11.08.2019 19:00
neděle
11.08.2019 19:00
neděle
11.08.2019 19:00
neděle
11.08.2019 19:00
neděle
11.08.2019 19:00
neděle
11.08.2019 19:00
neděle
11.08.2019 20:00
neděle
11.08.2019 20:00
neděle
11.08.2019 20:00
neděle
11.08.2019 20:00
neděle
11.08.2019 20:00
neděle
11.08.2019 20:00

12.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pondělí
12.08.2019 10:00
pondělí
12.08.2019 10:00
pondělí
12.08.2019 10:00
pondělí
12.08.2019 10:00
pondělí
12.08.2019 10:00
pondělí
12.08.2019 10:00
pondělí
12.08.2019 11:00
pondělí
12.08.2019 11:00
pondělí
12.08.2019 11:00
pondělí
12.08.2019 11:00
pondělí
12.08.2019 11:00
pondělí
12.08.2019 11:00
pondělí
12.08.2019 12:00
pondělí
12.08.2019 12:00
pondělí
12.08.2019 12:00
pondělí
12.08.2019 12:00
pondělí
12.08.2019 12:00
pondělí
12.08.2019 12:00
pondělí
12.08.2019 13:00
pondělí
12.08.2019 13:00
pondělí
12.08.2019 13:00
pondělí
12.08.2019 13:00
pondělí
12.08.2019 13:00
pondělí
12.08.2019 13:00
pondělí
12.08.2019 14:00
pondělí
12.08.2019 14:00
pondělí
12.08.2019 14:00
pondělí
12.08.2019 14:00
pondělí
12.08.2019 14:00
pondělí
12.08.2019 14:00
pondělí
12.08.2019 18:00
pondělí
12.08.2019 18:00
pondělí
12.08.2019 18:00
pondělí
12.08.2019 18:00
pondělí
12.08.2019 18:00
pondělí
12.08.2019 18:00
pondělí
12.08.2019 19:00
pondělí
12.08.2019 19:00
pondělí
12.08.2019 19:00
pondělí
12.08.2019 19:00
pondělí
12.08.2019 19:00
pondělí
12.08.2019 19:00
pondělí
12.08.2019 20:00
pondělí
12.08.2019 20:00
pondělí
12.08.2019 20:00
pondělí
12.08.2019 20:00
pondělí
12.08.2019 20:00
pondělí
12.08.2019 20:00

13.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
úterý
13.08.2019 10:00
úterý
13.08.2019 10:00
úterý
13.08.2019 10:00
úterý
13.08.2019 10:00
úterý
13.08.2019 10:00
úterý
13.08.2019 10:00
úterý
13.08.2019 11:00
úterý
13.08.2019 11:00
úterý
13.08.2019 11:00
úterý
13.08.2019 11:00
úterý
13.08.2019 11:00
úterý
13.08.2019 11:00
úterý
13.08.2019 12:00
úterý
13.08.2019 12:00
úterý
13.08.2019 12:00
úterý
13.08.2019 12:00
úterý
13.08.2019 12:00
úterý
13.08.2019 12:00
úterý
13.08.2019 13:00
úterý
13.08.2019 13:00
úterý
13.08.2019 13:00
Jeriga Jozef Kvalifikácia MKK Galanta 0903352001
úterý
13.08.2019 13:00
Pavlišin Jozef Kvalifikácia MKK Galanta 0903352001
úterý
13.08.2019 13:00
úterý
13.08.2019 13:00
úterý
13.08.2019 19:00
úterý
13.08.2019 19:00
úterý
13.08.2019 19:00
úterý
13.08.2019 19:00
úterý
13.08.2019 19:00
úterý
13.08.2019 19:00
úterý
13.08.2019 20:00
úterý
13.08.2019 20:00
úterý
13.08.2019 20:00
úterý
13.08.2019 20:00
úterý
13.08.2019 20:00
úterý
13.08.2019 20:00

14.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
středa
14.08.2019 10:00
středa
14.08.2019 10:00
středa
14.08.2019 10:00
středa
14.08.2019 10:00
středa
14.08.2019 10:00
středa
14.08.2019 10:00
středa
14.08.2019 11:00
středa
14.08.2019 11:00
středa
14.08.2019 11:00
středa
14.08.2019 11:00
středa
14.08.2019 11:00
středa
14.08.2019 11:00
středa
14.08.2019 12:00
středa
14.08.2019 12:00
středa
14.08.2019 12:00
středa
14.08.2019 12:00
středa
14.08.2019 12:00
středa
14.08.2019 12:00
středa
14.08.2019 14:00
středa
14.08.2019 14:00
středa
14.08.2019 14:00
středa
14.08.2019 14:00
středa
14.08.2019 14:00
středa
14.08.2019 14:00
středa
14.08.2019 18:00
středa
14.08.2019 18:00
středa
14.08.2019 18:00
středa
14.08.2019 18:00
středa
14.08.2019 18:00
středa
14.08.2019 18:00
středa
14.08.2019 19:00
Klempa Kvalifikácia KK Tatran Bratislava
středa
14.08.2019 19:00
Klempa Kvalifikácia KK Tatran Bratislava
středa
14.08.2019 19:00
Klempa Kvalifikácia KK Tatran Bratislava
středa
14.08.2019 19:00
Klempa Kvalifikácia KK Tatran Bratislava
středa
14.08.2019 19:00
Klempa Kvalifikácia KK Tatran Bratislava
středa
14.08.2019 19:00
Klempa Kvalifikácia KK Tatran Bratislava
středa
14.08.2019 20:00
středa
14.08.2019 20:00
středa
14.08.2019 20:00
středa
14.08.2019 20:00
středa
14.08.2019 20:00
středa
14.08.2019 20:00

15.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
čtvrtek
15.08.2019 10:00
čtvrtek
15.08.2019 10:00
čtvrtek
15.08.2019 10:00
čtvrtek
15.08.2019 10:00
čtvrtek
15.08.2019 10:00
čtvrtek
15.08.2019 10:00
čtvrtek
15.08.2019 11:00
čtvrtek
15.08.2019 11:00
čtvrtek
15.08.2019 11:00
čtvrtek
15.08.2019 11:00
čtvrtek
15.08.2019 11:00
čtvrtek
15.08.2019 11:00
čtvrtek
15.08.2019 12:00
čtvrtek
15.08.2019 12:00
čtvrtek
15.08.2019 12:00
čtvrtek
15.08.2019 12:00
čtvrtek
15.08.2019 12:00
čtvrtek
15.08.2019 12:00
čtvrtek
15.08.2019 13:00
čtvrtek
15.08.2019 13:00
čtvrtek
15.08.2019 13:00
čtvrtek
15.08.2019 13:00
čtvrtek
15.08.2019 13:00
čtvrtek
15.08.2019 13:00
čtvrtek
15.08.2019 19:00
Slávko Šarmír Kvalifikácia ZF-Slovakia
čtvrtek
15.08.2019 19:00
Slávko Šarmír Kvalifikácia ZF-Slovakia
čtvrtek
15.08.2019 19:00
Slávko Šarmír Kvalifikácia ZF-Slovakia
čtvrtek
15.08.2019 19:00
Slávko Šarmír Kvalifikácia ZF-Slovakia
čtvrtek
15.08.2019 19:00
Slávko Šarmír Kvalifikácia ZF-Slovakia
čtvrtek
15.08.2019 19:00
Slávko Šarmír Kvalifikácia ZF-Slovakia
čtvrtek
15.08.2019 20:00
Slávko Šarmír Kvalifikácia ZF-Slovakia
čtvrtek
15.08.2019 20:00
Slávko Šarmír Kvalifikácia ZF-Slovakia
čtvrtek
15.08.2019 20:00
Slávko Šarmír Kvalifikácia ZF-Slovakia
čtvrtek
15.08.2019 20:00
Slávko Šarmír Kvalifikácia ZF-Slovakia
čtvrtek
15.08.2019 20:00
Slávko Šarmír Kvalifikácia ZF-Slovakia
čtvrtek
15.08.2019 20:00
Slávko Šarmír Kvalifikácia ZF-Slovakia
čtvrtek
15.08.2019 21:00
čtvrtek
15.08.2019 21:00
čtvrtek
15.08.2019 21:00
čtvrtek
15.08.2019 21:00
čtvrtek
15.08.2019 21:00
čtvrtek
15.08.2019 21:00

16.08.2019


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pátek
16.08.2019 10:00
pátek
16.08.2019 10:00
pátek
16.08.2019 10:00
pátek
16.08.2019 10:00
pátek
16.08.2019 10:00
pátek
16.08.2019 10:00
pátek
16.08.2019 11:00
Jan Bína Kvalifikácia
pátek
16.08.2019 11:00
Jan Bína Kvalifikácia
pátek
16.08.2019 11:00
Jan Bína Kvalifikácia TJ Lokomotiva Česká Třebová +420773769396
pátek
16.08.2019 11:00
Jan Bína Kvalifikácia TJ Lokomotiva Česká Třebová
pátek
16.08.2019 11:00
pátek
16.08.2019 11:00
pátek
16.08.2019 12:00
pátek
16.08.2019 12:00
pátek
16.08.2019 12:00
pátek
16.08.2019 12:00
pátek
16.08.2019 12:00
pátek
16.08.2019 12:00
pátek
16.08.2019 13:00
Michal Šišan Kvalifikácia KKZ Hlohovec +421907746838
pátek
16.08.2019 13:00
Michal Šišan Kvalifikácia KKZ Hlohovec +421907746838
pátek
16.08.2019 13:00
Michal Šišan Kvalifikácia KKZ Hlohovec +421907746838
pátek
16.08.2019 13:00
Michal Šišan Kvalifikácia KKZ Hlohovec +421907746838
pátek
16.08.2019 13:00
Michal Šišan Kvalifikácia KKZ Hlohovec +421907746838
pátek
16.08.2019 13:00
Michal Šišan Kvalifikácia KKZ Hlohovec +421907746838


zpět na úvodní stránku - exportovat do csv (W1250)

Milan Krejčí 11/2012 (milan.krejci@centrum.cz)