[ seznam akcí | příručka | administrace ]

XI. ŽP Cup Podbrezová 2017 - Kvalifikácia (1.8.-17.8.) - přihláška
Aj tento rok sa uskutoční v Podbrezovej kvalifikácia na hlavný turnaj ŽP Cup 2017. Kvalifikácia je určená pre všetkých záujemcov, ktorí majú záujem zahrať si v Podbrezovej a zabojovať o postup na na hlavný turnaj, ktorý sa koná 19.-20.8.2017


01.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
úterý
01.08.2017 10:00
úterý
01.08.2017 10:00
úterý
01.08.2017 10:00
úterý
01.08.2017 10:00
úterý
01.08.2017 10:00
úterý
01.08.2017 10:00
úterý
01.08.2017 11:00
úterý
01.08.2017 11:00
úterý
01.08.2017 11:00
úterý
01.08.2017 11:00
úterý
01.08.2017 11:00
úterý
01.08.2017 11:00
úterý
01.08.2017 12:00
Miroslav Rabely KK Rim. Sobota 0908 407 833
úterý
01.08.2017 12:00
Miroslav Rabely KK Rim. Sobota 0908 407 833
úterý
01.08.2017 12:00
Samuel Dvorščák MKK Slovan Galanta 0908 526 678
úterý
01.08.2017 12:00
Katka Večeríková MKK Slovan Galanta 0908 526 678
úterý
01.08.2017 12:00
Miroslav Rabely KK Rim. Sobota 0908 407 833
úterý
01.08.2017 12:00
Miroslav Rabely KK Rim. Sobota 0908 407 833

02.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
středa
02.08.2017 10:00
středa
02.08.2017 10:00
středa
02.08.2017 10:00
středa
02.08.2017 10:00
středa
02.08.2017 10:00
středa
02.08.2017 10:00
středa
02.08.2017 11:00
středa
02.08.2017 11:00
středa
02.08.2017 11:00
středa
02.08.2017 11:00
středa
02.08.2017 11:00
středa
02.08.2017 11:00
středa
02.08.2017 12:00
středa
02.08.2017 12:00
středa
02.08.2017 12:00
středa
02.08.2017 12:00
středa
02.08.2017 12:00
středa
02.08.2017 12:00
středa
02.08.2017 13:00
středa
02.08.2017 13:00
středa
02.08.2017 13:00
středa
02.08.2017 13:00
středa
02.08.2017 13:00
středa
02.08.2017 13:00
středa
02.08.2017 14:00
středa
02.08.2017 14:00
středa
02.08.2017 14:00
středa
02.08.2017 14:00
středa
02.08.2017 14:00
středa
02.08.2017 14:00
středa
02.08.2017 15:00
středa
02.08.2017 15:00
středa
02.08.2017 15:00
středa
02.08.2017 15:00
středa
02.08.2017 15:00
středa
02.08.2017 15:00
středa
02.08.2017 16:00
středa
02.08.2017 16:00
středa
02.08.2017 16:00
středa
02.08.2017 16:00
středa
02.08.2017 16:00
středa
02.08.2017 16:00
středa
02.08.2017 17:00
středa
02.08.2017 17:00
středa
02.08.2017 17:00
středa
02.08.2017 17:00
středa
02.08.2017 17:00
středa
02.08.2017 17:00
středa
02.08.2017 18:00
středa
02.08.2017 18:00
středa
02.08.2017 18:00
středa
02.08.2017 18:00
středa
02.08.2017 18:00
středa
02.08.2017 18:00
středa
02.08.2017 19:00
středa
02.08.2017 19:00
středa
02.08.2017 19:00
středa
02.08.2017 19:00
středa
02.08.2017 19:00
středa
02.08.2017 19:00

03.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
čtvrtek
03.08.2017 10:00
čtvrtek
03.08.2017 10:00
čtvrtek
03.08.2017 10:00
čtvrtek
03.08.2017 10:00
čtvrtek
03.08.2017 10:00
čtvrtek
03.08.2017 10:00
čtvrtek
03.08.2017 11:00
čtvrtek
03.08.2017 11:00
čtvrtek
03.08.2017 11:00
čtvrtek
03.08.2017 11:00
čtvrtek
03.08.2017 11:00
čtvrtek
03.08.2017 11:00
čtvrtek
03.08.2017 12:00
čtvrtek
03.08.2017 12:00
čtvrtek
03.08.2017 12:00
čtvrtek
03.08.2017 12:00
čtvrtek
03.08.2017 12:00
čtvrtek
03.08.2017 12:00

04.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pátek
04.08.2017 10:00
pátek
04.08.2017 10:00
pátek
04.08.2017 10:00
pátek
04.08.2017 10:00
pátek
04.08.2017 10:00
pátek
04.08.2017 10:00
pátek
04.08.2017 11:00
pátek
04.08.2017 11:00
pátek
04.08.2017 11:00
pátek
04.08.2017 11:00
pátek
04.08.2017 11:00
pátek
04.08.2017 11:00
pátek
04.08.2017 12:00
pátek
04.08.2017 12:00
pátek
04.08.2017 12:00
pátek
04.08.2017 12:00
pátek
04.08.2017 12:00
pátek
04.08.2017 12:00
pátek
04.08.2017 13:00
pátek
04.08.2017 13:00
pátek
04.08.2017 13:00
pátek
04.08.2017 13:00
pátek
04.08.2017 13:00
pátek
04.08.2017 13:00
pátek
04.08.2017 14:00
pátek
04.08.2017 14:00
pátek
04.08.2017 14:00
pátek
04.08.2017 14:00
pátek
04.08.2017 14:00
pátek
04.08.2017 14:00
pátek
04.08.2017 15:00
pátek
04.08.2017 16:00
pátek
04.08.2017 16:00
pátek
04.08.2017 16:00
pátek
04.08.2017 16:00
pátek
04.08.2017 16:00
pátek
04.08.2017 16:00
pátek
04.08.2017 17:00
pátek
04.08.2017 17:00
pátek
04.08.2017 17:00
pátek
04.08.2017 17:00
pátek
04.08.2017 17:00
pátek
04.08.2017 17:00
pátek
04.08.2017 18:00
pátek
04.08.2017 18:00
pátek
04.08.2017 18:00
pátek
04.08.2017 18:00
pátek
04.08.2017 18:00
pátek
04.08.2017 18:00
pátek
04.08.2017 19:00
pátek
04.08.2017 19:00
pátek
04.08.2017 19:00
pátek
04.08.2017 19:00
pátek
04.08.2017 19:00
pátek
04.08.2017 19:00

05.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
sobota
05.08.2017 10:00
Ľuboš Lipták 0918 398 088
sobota
05.08.2017 10:00
Peter Križan KK Slávia Nitra 0918 398 088
sobota
05.08.2017 10:00
František Benc KK Slávia Nitra 0918 398 088
sobota
05.08.2017 10:00
Juraj Kaštil KK Slávia Nitra 0918 398 088
sobota
05.08.2017 10:00
Marian Hudek KK Slávia Nitra 0918 398 088
sobota
05.08.2017 10:00
Jozef Stančík KK Slávia Nitra 0918 398 088
sobota
05.08.2017 11:00
Richard Vnučko KK Slávia Nitra 0918 398 088
sobota
05.08.2017 11:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 11:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 11:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 11:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 11:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 12:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 12:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 12:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 12:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 12:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 12:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 13:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 13:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 13:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 13:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 13:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 13:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 14:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 14:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 14:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 14:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 14:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 14:00
Štvorstretnutie dorast
sobota
05.08.2017 15:00
Karel Dúška TJ Slovan Kamenice nad Lipou 736523189
sobota
05.08.2017 15:00
David Dúška TJ Slovan Kamenice nad Lipou 736523189
sobota
05.08.2017 15:00
Karel Šnajdárek Spartak Bílovec +420605144078
sobota
05.08.2017 15:00
sobota
05.08.2017 15:00
sobota
05.08.2017 15:00
sobota
05.08.2017 16:00
sobota
05.08.2017 16:00
sobota
05.08.2017 16:00
sobota
05.08.2017 16:00
sobota
05.08.2017 16:00
sobota
05.08.2017 16:00
sobota
05.08.2017 17:00
Ottó Lengyel KK Zlaté Klasy +421 949 640 309
sobota
05.08.2017 17:00
sobota
05.08.2017 17:00
sobota
05.08.2017 17:00
sobota
05.08.2017 17:00
sobota
05.08.2017 17:00
sobota
05.08.2017 18:00
sobota
05.08.2017 18:00
sobota
05.08.2017 18:00
sobota
05.08.2017 18:00
sobota
05.08.2017 18:00
sobota
05.08.2017 18:00
sobota
05.08.2017 19:00
sobota
05.08.2017 19:00
sobota
05.08.2017 19:00
sobota
05.08.2017 19:00
sobota
05.08.2017 19:00
sobota
05.08.2017 19:00

06.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
06.08.2017 10:00
neděle
06.08.2017 10:00
neděle
06.08.2017 10:00
neděle
06.08.2017 10:00
neděle
06.08.2017 10:00
neděle
06.08.2017 10:00
neděle
06.08.2017 11:00
Peter Magala TJ Slavoj Velký Šariš 0905 926 506
neděle
06.08.2017 11:00
Peter Magala
neděle
06.08.2017 11:00
Peter Magala
neděle
06.08.2017 11:00
Peter Magala
neděle
06.08.2017 11:00
Peter Magala
neděle
06.08.2017 11:00
Peter Magala
neděle
06.08.2017 12:00
neděle
06.08.2017 12:00
neděle
06.08.2017 12:00
neděle
06.08.2017 12:00
neděle
06.08.2017 12:00
neděle
06.08.2017 12:00
neděle
06.08.2017 13:00
neděle
06.08.2017 13:00
neděle
06.08.2017 13:00
neděle
06.08.2017 13:00
neděle
06.08.2017 13:00
neděle
06.08.2017 13:00
neděle
06.08.2017 14:00
neděle
06.08.2017 14:00
neděle
06.08.2017 14:00
neděle
06.08.2017 14:00
neděle
06.08.2017 14:00
neděle
06.08.2017 14:00
neděle
06.08.2017 15:00
neděle
06.08.2017 15:00
neděle
06.08.2017 15:00
neděle
06.08.2017 15:00
neděle
06.08.2017 15:00
neděle
06.08.2017 15:00
neděle
06.08.2017 16:00
neděle
06.08.2017 16:00
neděle
06.08.2017 16:00
neděle
06.08.2017 16:00
neděle
06.08.2017 16:00
neděle
06.08.2017 16:00
neděle
06.08.2017 17:00
neděle
06.08.2017 17:00
neděle
06.08.2017 17:00
neděle
06.08.2017 17:00
neděle
06.08.2017 17:00
neděle
06.08.2017 17:00
neděle
06.08.2017 18:00
neděle
06.08.2017 18:00
neděle
06.08.2017 18:00
neděle
06.08.2017 18:00
neděle
06.08.2017 18:00
neděle
06.08.2017 18:00
neděle
06.08.2017 19:00
neděle
06.08.2017 19:00
neděle
06.08.2017 19:00
neděle
06.08.2017 19:00
neděle
06.08.2017 19:00
neděle
06.08.2017 19:00

08.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
úterý
08.08.2017 10:00
úterý
08.08.2017 10:00
úterý
08.08.2017 10:00
úterý
08.08.2017 10:00
úterý
08.08.2017 10:00
úterý
08.08.2017 10:00
úterý
08.08.2017 11:00
úterý
08.08.2017 11:00
úterý
08.08.2017 11:00
úterý
08.08.2017 11:00
úterý
08.08.2017 11:00
úterý
08.08.2017 11:00
úterý
08.08.2017 12:00
úterý
08.08.2017 12:00
úterý
08.08.2017 12:00
úterý
08.08.2017 12:00
úterý
08.08.2017 12:00
úterý
08.08.2017 12:00
úterý
08.08.2017 13:00
úterý
08.08.2017 13:00
úterý
08.08.2017 13:00
úterý
08.08.2017 13:00
úterý
08.08.2017 13:00
úterý
08.08.2017 13:00
úterý
08.08.2017 14:00
úterý
08.08.2017 14:00
úterý
08.08.2017 14:00
úterý
08.08.2017 14:00
úterý
08.08.2017 14:00
úterý
08.08.2017 14:00
úterý
08.08.2017 15:00
Filip Lekeš TJ Sokol Luhačovice +420 704 020 757
úterý
08.08.2017 15:00
Filip Lekeš TJ Sokol Luhačovice +420 704 020 757
úterý
08.08.2017 15:00
Filip Lekeš TJ Sokol Luhačovice +420 704 020 757
úterý
08.08.2017 15:00
Filip Lekeš TJ Sokol Luhačovice +420 704 020 757
úterý
08.08.2017 15:00
Filip Lekeš TJ Sokol Luhačovice +420 704 020 757
úterý
08.08.2017 15:00

09.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
středa
09.08.2017 10:00
středa
09.08.2017 10:00
středa
09.08.2017 10:00
středa
09.08.2017 10:00
středa
09.08.2017 10:00
středa
09.08.2017 10:00
středa
09.08.2017 11:00
středa
09.08.2017 12:00
středa
09.08.2017 12:00
středa
09.08.2017 12:00
středa
09.08.2017 12:00
středa
09.08.2017 12:00
středa
09.08.2017 12:00
středa
09.08.2017 13:00
středa
09.08.2017 13:00
středa
09.08.2017 13:00
středa
09.08.2017 13:00
středa
09.08.2017 13:00
středa
09.08.2017 13:00
středa
09.08.2017 14:00
středa
09.08.2017 14:00
středa
09.08.2017 14:00
středa
09.08.2017 14:00
středa
09.08.2017 14:00
středa
09.08.2017 14:00
středa
09.08.2017 15:00
středa
09.08.2017 15:00
středa
09.08.2017 15:00
středa
09.08.2017 15:00
středa
09.08.2017 15:00
středa
09.08.2017 15:00
středa
09.08.2017 16:00
středa
09.08.2017 16:00
středa
09.08.2017 16:00
středa
09.08.2017 16:00
středa
09.08.2017 16:00
středa
09.08.2017 16:00
středa
09.08.2017 17:00
středa
09.08.2017 17:00
středa
09.08.2017 17:00
středa
09.08.2017 17:00
středa
09.08.2017 17:00
středa
09.08.2017 17:00
středa
09.08.2017 18:00
středa
09.08.2017 18:00
středa
09.08.2017 18:00
středa
09.08.2017 18:00
středa
09.08.2017 18:00
středa
09.08.2017 18:00
středa
09.08.2017 19:00
Galanta
středa
09.08.2017 19:00
Galanta
středa
09.08.2017 19:00
Galanta
středa
09.08.2017 19:00
Galanta
středa
09.08.2017 19:00
Galanta
středa
09.08.2017 19:00
Galanta 0903235575

10.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
čtvrtek
10.08.2017 10:00
čtvrtek
10.08.2017 10:00
čtvrtek
10.08.2017 10:00
čtvrtek
10.08.2017 10:00
čtvrtek
10.08.2017 10:00
čtvrtek
10.08.2017 10:00
čtvrtek
10.08.2017 11:00
čtvrtek
10.08.2017 11:00
čtvrtek
10.08.2017 11:00
čtvrtek
10.08.2017 11:00
čtvrtek
10.08.2017 11:00
čtvrtek
10.08.2017 11:00
čtvrtek
10.08.2017 11:00
čtvrtek
10.08.2017 11:00
čtvrtek
10.08.2017 11:00
čtvrtek
10.08.2017 11:00
čtvrtek
10.08.2017 11:00
čtvrtek
10.08.2017 11:00
čtvrtek
10.08.2017 12:00
čtvrtek
10.08.2017 12:00
čtvrtek
10.08.2017 12:00
čtvrtek
10.08.2017 12:00
čtvrtek
10.08.2017 12:00
čtvrtek
10.08.2017 12:00

11.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pátek
11.08.2017 10:00
pátek
11.08.2017 10:00
pátek
11.08.2017 10:00
pátek
11.08.2017 10:00
Janovský Karel Kuželky Přelouč +420608021505
pátek
11.08.2017 10:00
pátek
11.08.2017 10:00
pátek
11.08.2017 11:00
Janovský Karel Kuželky Přelouč +420608021505
pátek
11.08.2017 11:00
pátek
11.08.2017 11:00
pátek
11.08.2017 11:00
pátek
11.08.2017 11:00
pátek
11.08.2017 11:00
pátek
11.08.2017 12:00
pátek
11.08.2017 12:00
pátek
11.08.2017 12:00
pátek
11.08.2017 12:00
pátek
11.08.2017 12:00
pátek
11.08.2017 12:00
pátek
11.08.2017 13:00
pátek
11.08.2017 13:00
pátek
11.08.2017 13:00
pátek
11.08.2017 13:00
pátek
11.08.2017 13:00
pátek
11.08.2017 13:00
pátek
11.08.2017 14:00
pátek
11.08.2017 14:00
pátek
11.08.2017 14:00
pátek
11.08.2017 14:00
pátek
11.08.2017 14:00
pátek
11.08.2017 14:00
pátek
11.08.2017 15:00
pátek
11.08.2017 15:00
pátek
11.08.2017 15:00
pátek
11.08.2017 15:00
pátek
11.08.2017 15:00
pátek
11.08.2017 15:00
pátek
11.08.2017 16:00
Lumír Navrátil TJ Bojkovice lumir.navratil@gmail.com
pátek
11.08.2017 16:00
Lumír Navrátil TJ Bojkovice lumir.navratil@gmail.com
pátek
11.08.2017 16:00
pátek
11.08.2017 16:00
pátek
11.08.2017 16:00
pátek
11.08.2017 16:00
pátek
11.08.2017 17:00
pátek
11.08.2017 17:00
pátek
11.08.2017 17:00
pátek
11.08.2017 17:00
pátek
11.08.2017 17:00
pátek
11.08.2017 17:00
pátek
11.08.2017 18:00
pátek
11.08.2017 18:00
pátek
11.08.2017 18:00
pátek
11.08.2017 18:00
pátek
11.08.2017 18:00
pátek
11.08.2017 18:00
pátek
11.08.2017 19:00
pátek
11.08.2017 19:00
pátek
11.08.2017 19:00
pátek
11.08.2017 19:00
pátek
11.08.2017 19:00
pátek
11.08.2017 19:00

12.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
sobota
12.08.2017 10:00
sobota
12.08.2017 10:00
sobota
12.08.2017 10:00
sobota
12.08.2017 10:00
sobota
12.08.2017 10:00
sobota
12.08.2017 10:00
sobota
12.08.2017 11:00
sobota
12.08.2017 11:00
sobota
12.08.2017 11:00
sobota
12.08.2017 11:00
sobota
12.08.2017 11:00
sobota
12.08.2017 11:00
sobota
12.08.2017 12:00
sobota
12.08.2017 12:00
sobota
12.08.2017 12:00
sobota
12.08.2017 12:00
sobota
12.08.2017 12:00
sobota
12.08.2017 12:00
sobota
12.08.2017 13:00
sobota
12.08.2017 13:00
sobota
12.08.2017 13:00
sobota
12.08.2017 13:00
sobota
12.08.2017 13:00
sobota
12.08.2017 13:00
sobota
12.08.2017 14:00
sobota
12.08.2017 14:00
sobota
12.08.2017 14:00
sobota
12.08.2017 14:00
sobota
12.08.2017 14:00
sobota
12.08.2017 14:00
sobota
12.08.2017 15:00
ŠK Podbrezová
sobota
12.08.2017 15:00
ŠK Podbrezová
sobota
12.08.2017 15:00
ŠK Podbrezová
sobota
12.08.2017 15:00
ŠK Podbrezová
sobota
12.08.2017 15:00
ŠK Podbrezová
sobota
12.08.2017 15:00
ŠK Podbrezová
sobota
12.08.2017 16:00
Tatran Bratislava
sobota
12.08.2017 16:00
Tatran Bratislava
sobota
12.08.2017 16:00
Tatran Bratislava
sobota
12.08.2017 16:00
Tatran Bratislava
sobota
12.08.2017 16:00
Tatran Bratislava
sobota
12.08.2017 16:00
Tatran Bratislava
sobota
12.08.2017 17:00
ŠK Podbrezová
sobota
12.08.2017 17:00
ŠK Podbrezová
sobota
12.08.2017 17:00
ŠK Podbrezová
sobota
12.08.2017 17:00
ŠK Podbrezová
sobota
12.08.2017 17:00
ŠK Podbrezová
sobota
12.08.2017 17:00
ŠK Podbrezová
sobota
12.08.2017 18:00
sobota
12.08.2017 18:00
sobota
12.08.2017 18:00
sobota
12.08.2017 18:00
sobota
12.08.2017 18:00
sobota
12.08.2017 18:00
sobota
12.08.2017 19:00
sobota
12.08.2017 19:00
sobota
12.08.2017 19:00
sobota
12.08.2017 19:00
sobota
12.08.2017 19:00
sobota
12.08.2017 19:00

13.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
13.08.2017 10:00
ŠK Podbrezová
neděle
13.08.2017 10:00
ŠK Podbrezová
neděle
13.08.2017 10:00
ŠK Podbrezová
neděle
13.08.2017 10:00
ŠK Podbrezová
neděle
13.08.2017 10:00
ŠK Podbrezová
neděle
13.08.2017 10:00
ŠK Podbrezová
neděle
13.08.2017 11:00
ŠK Podbrezová
neděle
13.08.2017 11:00
ŠK Podbrezová
neděle
13.08.2017 11:00
ŠK Podbrezová
neděle
13.08.2017 11:00
ŠK Podbrezová
neděle
13.08.2017 11:00
ŠK Podbrezová
neděle
13.08.2017 11:00
ŠK Podbrezová
neděle
13.08.2017 12:00
neděle
13.08.2017 12:00
neděle
13.08.2017 12:00
neděle
13.08.2017 12:00
neděle
13.08.2017 12:00
neděle
13.08.2017 12:00
neděle
13.08.2017 13:00
neděle
13.08.2017 13:00
neděle
13.08.2017 13:00
neděle
13.08.2017 13:00
neděle
13.08.2017 13:00
neděle
13.08.2017 13:00
neděle
13.08.2017 14:00
neděle
13.08.2017 14:00
neděle
13.08.2017 14:00
neděle
13.08.2017 14:00
neděle
13.08.2017 14:00
neděle
13.08.2017 14:00
neděle
13.08.2017 15:00
neděle
13.08.2017 15:00
neděle
13.08.2017 15:00
neděle
13.08.2017 15:00
neděle
13.08.2017 15:00
neděle
13.08.2017 15:00
neděle
13.08.2017 16:00
neděle
13.08.2017 16:00
neděle
13.08.2017 16:00
neděle
13.08.2017 16:00
neděle
13.08.2017 16:00
neděle
13.08.2017 16:00
neděle
13.08.2017 17:00
neděle
13.08.2017 17:00
neděle
13.08.2017 17:00
neděle
13.08.2017 17:00
neděle
13.08.2017 17:00
neděle
13.08.2017 17:00
neděle
13.08.2017 18:00
neděle
13.08.2017 18:00
neděle
13.08.2017 18:00
neděle
13.08.2017 18:00
neděle
13.08.2017 18:00
neděle
13.08.2017 18:00
neděle
13.08.2017 19:00
neděle
13.08.2017 19:00
neděle
13.08.2017 19:00
neděle
13.08.2017 19:00
neděle
13.08.2017 19:00
neděle
13.08.2017 19:00

15.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
úterý
15.08.2017 10:00
Roman Pecháček KK Victoria Bratislava 0915/789207
úterý
15.08.2017 10:00
Ján Kebísek FESA Dubnica n/V 0915789207
úterý
15.08.2017 10:00
Pavol Vagovič FESA Dubnica n/V 0915789207
úterý
15.08.2017 10:00
Jozef Haluza FESA Dubnica n/V 0915789207
úterý
15.08.2017 10:00
úterý
15.08.2017 10:00
úterý
15.08.2017 11:00
úterý
15.08.2017 11:00
úterý
15.08.2017 11:00
úterý
15.08.2017 11:00
úterý
15.08.2017 11:00
úterý
15.08.2017 11:00
úterý
15.08.2017 12:00
úterý
15.08.2017 12:00
úterý
15.08.2017 12:00
úterý
15.08.2017 12:00
úterý
15.08.2017 12:00
úterý
15.08.2017 12:00

16.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
středa
16.08.2017 10:00
středa
16.08.2017 10:00
středa
16.08.2017 10:00
středa
16.08.2017 10:00
středa
16.08.2017 10:00
středa
16.08.2017 10:00
středa
16.08.2017 11:00
středa
16.08.2017 11:00
středa
16.08.2017 11:00
středa
16.08.2017 11:00
středa
16.08.2017 11:00
středa
16.08.2017 11:00
středa
16.08.2017 12:00
středa
16.08.2017 12:00
středa
16.08.2017 12:00
středa
16.08.2017 12:00
středa
16.08.2017 12:00
středa
16.08.2017 12:00
středa
16.08.2017 13:00
středa
16.08.2017 13:00
Jeriga Jozef MKK Galanta 0903352001
středa
16.08.2017 13:00
středa
16.08.2017 13:00
středa
16.08.2017 13:00
středa
16.08.2017 13:00
středa
16.08.2017 14:00
středa
16.08.2017 14:00
středa
16.08.2017 14:00
středa
16.08.2017 14:00
středa
16.08.2017 14:00
středa
16.08.2017 14:00
středa
16.08.2017 15:00
středa
16.08.2017 15:00
středa
16.08.2017 15:00
středa
16.08.2017 15:00
středa
16.08.2017 15:00
středa
16.08.2017 15:00
středa
16.08.2017 16:00
středa
16.08.2017 16:00
středa
16.08.2017 16:00
středa
16.08.2017 16:00
středa
16.08.2017 16:00
středa
16.08.2017 16:00
středa
16.08.2017 17:00
Ivan Kugler KK Zlaté Klasy i.kugler@centrum.sk
středa
16.08.2017 17:00
Marek Mikulec Moravské Lieskové 0908533342
středa
16.08.2017 17:00
Peter Vojtek Moravské Lieskové
středa
16.08.2017 17:00
Lenka Gordíková Stará Turá
středa
16.08.2017 17:00
středa
16.08.2017 17:00
středa
16.08.2017 18:00
Juraj Zajko ŠKK Tlmače 0904010099
středa
16.08.2017 18:00
Juraj Zajko
středa
16.08.2017 18:00
Juraj Zajko
středa
16.08.2017 18:00
Juraj Zajko
středa
16.08.2017 18:00
Juraj Zajko
středa
16.08.2017 18:00
Juraj Zajko
středa
16.08.2017 19:00
středa
16.08.2017 19:00
středa
16.08.2017 19:00
středa
16.08.2017 19:00
středa
16.08.2017 19:00
středa
16.08.2017 19:00

17.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
čtvrtek
17.08.2017 10:00
Ivan Kugler KK Zlaté Klasy i.kugler@centrum.sk
čtvrtek
17.08.2017 10:00
čtvrtek
17.08.2017 10:00
čtvrtek
17.08.2017 10:00
čtvrtek
17.08.2017 10:00
čtvrtek
17.08.2017 10:00
čtvrtek
17.08.2017 11:00
čtvrtek
17.08.2017 11:00
čtvrtek
17.08.2017 11:00
čtvrtek
17.08.2017 11:00
čtvrtek
17.08.2017 11:00
čtvrtek
17.08.2017 11:00
čtvrtek
17.08.2017 12:00
čtvrtek
17.08.2017 12:00
čtvrtek
17.08.2017 12:00
čtvrtek
17.08.2017 12:00
čtvrtek
17.08.2017 12:00
čtvrtek
17.08.2017 12:00
čtvrtek
17.08.2017 19:00
ZF Trnava
čtvrtek
17.08.2017 19:00
ZF Trnava
čtvrtek
17.08.2017 19:00
ZF Trnava
čtvrtek
17.08.2017 19:00
ZF Trnava
čtvrtek
17.08.2017 19:00
ZF Trnava
čtvrtek
17.08.2017 19:00
ZF Trnava


zpět na úvodní stránku - exportovat do csv (W1250)

Milan Krejčí 11/2012 (milan.krejci@centrum.cz)