[ seznam akcí | příručka | administrace ]

Susedský pohár - KK Inter Bratislava 4.8 - 11.8.2017 - přihláška
KK Inter Bratislava Vás pozýva na 1. ročník Susedského pohára, ktorý sa uskutoční v dňoch od 4.8. do 11.8.2017 na kolkárni Inter BA. V prípade otázok alebo komplikácii s prihlasovaním kontaktujte: Marek Zajko - +421 944 930 697, zajko.marek@gmail.com


04.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pátek
04.08.2017 16:00
Stanislav Kupčok kvalifikacia MKK Slovan Galanta 0917 503 122
pátek
04.08.2017 16:00
Jaromír Šula kvalifikacia KK Slovan Rosice +420604435710
pátek
04.08.2017 16:00
Lumír Navrátil kvalifikacia TJ Bojkovice +420 602 772 361
pátek
04.08.2017 16:00
Lumír Navrátil kvalifikacia TJ Bojkovice +420 602 772 361
pátek
04.08.2017 16:00
pátek
04.08.2017 16:00
pátek
04.08.2017 17:00
Stanislav Kupčok kvalifikacia MKK Slovan Galanta 0917 503 122
pátek
04.08.2017 17:00
pátek
04.08.2017 17:00
pátek
04.08.2017 17:00
pátek
04.08.2017 17:00
pátek
04.08.2017 17:00
pátek
04.08.2017 18:00
pátek
04.08.2017 18:00
pátek
04.08.2017 18:00
pátek
04.08.2017 18:00
pátek
04.08.2017 18:00
pátek
04.08.2017 18:00
pátek
04.08.2017 19:00
Mitošinka Marián kvalifikacia KK Pobedim
pátek
04.08.2017 19:00
Mitošinka Marián kvalifikacia KK Pobedim
pátek
04.08.2017 19:00
Mitošinka Marián kvalifikacia k
pátek
04.08.2017 19:00
Mitošinka Marián kvalifikacia KK Pobedim
pátek
04.08.2017 19:00
Mitošinka Marián kvalifikacia KK Pobedim
pátek
04.08.2017 19:00
Mitošinka Marián kvalifikacia KK Pobedim
pátek
04.08.2017 20:00
Peter Magala kvalifikacia TJ Slavoj Velký Šariš 0905 926 506
pátek
04.08.2017 20:00
Marcel Ivančík kvalifikacia TJ Rakovice
pátek
04.08.2017 20:00
Magalova Monika kvalifikacia TJ Rakovice
pátek
04.08.2017 20:00
Verčíková Alžbeta kvalifikacia TJ Rakovice
pátek
04.08.2017 20:00
pátek
04.08.2017 20:00

05.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
sobota
05.08.2017 10:00
sobota
05.08.2017 10:00
sobota
05.08.2017 10:00
sobota
05.08.2017 10:00
sobota
05.08.2017 10:00
sobota
05.08.2017 10:00
sobota
05.08.2017 11:00
Vlahyova Eva kvalifikacia KK Zlaté Klasy 0908 464 678
sobota
05.08.2017 11:00
Vlahyova Eva kvalifikacia KK Zlaté Klasy 0908 464 678
sobota
05.08.2017 11:00
Vlahyova Eva kvalifikacia KK Zlaté Klasy 0908 464 678
sobota
05.08.2017 11:00
Vlahyova Eva kvalifikacia KK Zlaté Klasy 0908 464 678
sobota
05.08.2017 11:00
Vlahyova Eva kvalifikacia KK Zlaté Klasy 0908 464 678
sobota
05.08.2017 11:00
Vlahyova Eva kvalifikacia KK Zlaté Klasy 0908 464 678
sobota
05.08.2017 12:00
sobota
05.08.2017 12:00
sobota
05.08.2017 12:00
sobota
05.08.2017 12:00
sobota
05.08.2017 12:00
sobota
05.08.2017 12:00
sobota
05.08.2017 13:00
Janovský Karel kvalifikacia Kuželky Přelouč +420608021505
sobota
05.08.2017 13:00
sobota
05.08.2017 13:00
sobota
05.08.2017 13:00
sobota
05.08.2017 13:00
sobota
05.08.2017 13:00
sobota
05.08.2017 14:00
sobota
05.08.2017 14:00
sobota
05.08.2017 14:00
sobota
05.08.2017 14:00
Janovský Karel kvalifikacia Kuželky Přelouč +420608021505
sobota
05.08.2017 14:00
sobota
05.08.2017 14:00
sobota
05.08.2017 15:00
sobota
05.08.2017 15:00
sobota
05.08.2017 15:00
sobota
05.08.2017 15:00
sobota
05.08.2017 15:00
sobota
05.08.2017 15:00
sobota
05.08.2017 16:00
sobota
05.08.2017 16:00
sobota
05.08.2017 16:00
sobota
05.08.2017 16:00
sobota
05.08.2017 16:00
sobota
05.08.2017 16:00
sobota
05.08.2017 17:00
sobota
05.08.2017 17:00
sobota
05.08.2017 17:00
sobota
05.08.2017 17:00
sobota
05.08.2017 17:00
sobota
05.08.2017 17:00
sobota
05.08.2017 18:00
sobota
05.08.2017 18:00
sobota
05.08.2017 18:00
sobota
05.08.2017 18:00
sobota
05.08.2017 18:00
sobota
05.08.2017 18:00

06.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
neděle
06.08.2017 10:00
neděle
06.08.2017 10:00
neděle
06.08.2017 10:00
neděle
06.08.2017 10:00
neděle
06.08.2017 10:00
neděle
06.08.2017 10:00
neděle
06.08.2017 11:00
Prívozník Tomi kvalifikacia SLOVAKIA Mix
neděle
06.08.2017 11:00
Kuchárová Gabi kvalifikacia SLOVAKIA Mix
neděle
06.08.2017 11:00
Duračka Palinko kvalifikacia SLOVAKIA Mix
neděle
06.08.2017 11:00
Valigurova Katka kvalifikacia SLOVAKIA Mix 0911400467
neděle
06.08.2017 11:00
Duračková Saška kvalifikacia SLOVAKIA mix plus
neděle
06.08.2017 11:00
Slovakia mix plus kvalifikacia Slovakia mix plus
neděle
06.08.2017 12:00
TKK Trenčín A kvalifikacia TKK Trenčín A
neděle
06.08.2017 12:00
TKK Trenčín A kvalifikacia TKK Trenčín A
neděle
06.08.2017 12:00
TKK Trenčín A kvalifikacia TKK Trenčín A
neděle
06.08.2017 12:00
TKK Trenčín A kvalifikacia TKK Trenčín A
neděle
06.08.2017 12:00
TKK Trenčín A kvalifikacia TKK Trenčín A
neděle
06.08.2017 12:00
Vyškov kvalifikacia
neděle
06.08.2017 13:00
Vyškov kvalifikacia
neděle
06.08.2017 13:00
Vyškov kvalifikacia
neděle
06.08.2017 13:00
neděle
06.08.2017 13:00
neděle
06.08.2017 13:00
neděle
06.08.2017 13:00
neděle
06.08.2017 14:00
neděle
06.08.2017 14:00
neděle
06.08.2017 14:00
neděle
06.08.2017 14:00
neděle
06.08.2017 14:00
neděle
06.08.2017 14:00
neděle
06.08.2017 15:00
Filip Lekeš kvalifikacia TJ Sokol Luhačovice +420 704 020 757
neděle
06.08.2017 15:00
Filip Lekeš kvalifikacia TJ Sokol Luhačovice +420 704 020 757
neděle
06.08.2017 15:00
Filip Lekeš kvalifikacia TJ Sokol Luhačovice +420 704 020 757
neděle
06.08.2017 15:00
Filip Lekeš kvalifikacia TJ Sokol Luhačovice +420 704 020 757
neděle
06.08.2017 15:00
Filip Lekeš kvalifikacia TJ Sokol Luhačovice +420 704 020 757
neděle
06.08.2017 15:00
neděle
06.08.2017 16:00
neděle
06.08.2017 16:00
neděle
06.08.2017 16:00
neděle
06.08.2017 16:00
neděle
06.08.2017 16:00
neděle
06.08.2017 16:00
neděle
06.08.2017 17:00
neděle
06.08.2017 17:00
neděle
06.08.2017 17:00
neděle
06.08.2017 17:00
neděle
06.08.2017 17:00
neděle
06.08.2017 17:00
neděle
06.08.2017 18:00
zlate klasy C kvalifikacia Marics Stefan 0903290966
neděle
06.08.2017 18:00
zlate klasy C kvalifikacia
neděle
06.08.2017 18:00
zlate klasy C kvalifikacia
neděle
06.08.2017 18:00
zlate klasy C kvalifikacia
neděle
06.08.2017 18:00
zlate klasy C kvalifikacia
neděle
06.08.2017 18:00
zlate klasy C kvalifikacia

07.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pondělí
07.08.2017 16:00
Trochan Vlado kvalifikacia KK Victoria Bratislava 0903719147
pondělí
07.08.2017 16:00
Ernest Gubran kvalifikacia KK Victoria Bratislava 0915789207
pondělí
07.08.2017 16:00
Roman Pecháček kvalifikacia KK Victoria Bratislava 0915789207
pondělí
07.08.2017 16:00
Ján Noška kvalifikacia KK Victoria Bratislava
pondělí
07.08.2017 16:00
Jaroslav Hrabinský kvalifikacia KK Victoria Bratislava
pondělí
07.08.2017 16:00
Peter Šmotlák kvalifikacia KK Victoria Bratislava 0903808264
pondělí
07.08.2017 17:00
Kovács Ladislav kvalifikacia Vrútky 0905332541
pondělí
07.08.2017 17:00
Brveník Peter kvalifikacia Vrútky
pondělí
07.08.2017 17:00
Vereš Robert kvalifikacia Sučany
pondělí
07.08.2017 17:00
SKK Tlmace kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 17:00
SKK Tlmace kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 17:00
Dodok Milan kvalifikacia Vrútky
pondělí
07.08.2017 18:00
SKK Tlmace kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 18:00
SKK Tlmace kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 18:00
SKK Tlmace kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 18:00
SKK Tlmace kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 18:00
SKK Tlmace kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 18:00
SKK Tlmace kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 19:00
SKK Tlmace kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 19:00
SKK Tlmace kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 19:00
SKK Tlmace kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 19:00
SKK Tlmace kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 19:00
SKK Tlmace kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 19:00
SKK Tlmace kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 20:00
Hrdlička Michal kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 20:00
Hrdlička Michal kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 20:00
Hrdlička Michal kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 20:00
Prusanky kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 20:00
Prusanky kvalifikacia
pondělí
07.08.2017 20:00
Prusanky kvalifikacia

08.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
úterý
08.08.2017 18:00
Emil Latta kvalifikacia KK Tatran Bratislava
úterý
08.08.2017 18:00
Vilam Koška kvalifikacia KK Tatran Bratislava
úterý
08.08.2017 18:00
Ondrej Ferenci kvalifikacia KK Tatran Bratislava
úterý
08.08.2017 18:00
Helena Fornerová kvalifikacia KK Tatran Bratislava
úterý
08.08.2017 18:00
Lubomira Farkašová kvalifikacia KK Tatran Bratislava 0905235065
úterý
08.08.2017 18:00
Jeriga Jozef kvalifikacia MKK Galanta 0903352001
úterý
08.08.2017 19:00
Ota Válek kvalifikacia KK Tatran Bratislava
úterý
08.08.2017 19:00
Štefan Bučko kvalifikacia KK Tatran Bratislava
úterý
08.08.2017 19:00
Pavel Kiss kvalifikacia KK Tatran Bratislava
úterý
08.08.2017 19:00
Peter Malgot kvalifikacia KK Tatran Bratislava 0905705450
úterý
08.08.2017 19:00
Lubos Klempa kvalifikacia KK Tatran Bratislava
úterý
08.08.2017 19:00
Jozef Bajbar kvalifikacia KK Tatran Bratislava
úterý
08.08.2017 20:00
Kellner Peter kvalifikacia KWH Trenčín
úterý
08.08.2017 20:00
Mydla Ján kvalifikacia KWH Trenčín
úterý
08.08.2017 20:00
Vojtáš Karol kvalifikacia KWH Trenčín 0902195175
úterý
08.08.2017 20:00
Guštara Štefan kvalifikacia KWH Trenčín
úterý
08.08.2017 20:00
Vlčák Juraj kvalifikacia KWH Trenčín 0911952360
úterý
08.08.2017 20:00
Bariak Jozef kvalifikacia KWH Trenčín

09.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
středa
09.08.2017 17:00
Peter Devát kvalifikacia TJ Slovan Duslo Šaľa kolkysala@seznam.cz
středa
09.08.2017 17:00
Karol Tóth kvalifikacia TJ Slovan Duslo Šaľa 0905418578
středa
09.08.2017 17:00
Nikola Mazúchová kvalifikacia TJ Slavoj Veľký Šariš 0944120767
středa
09.08.2017 17:00
Szalai Mikuláš kvalifikacia TJ Slovan Duslo Šaľa kolkysala@seznam.cz
středa
09.08.2017 17:00
středa
09.08.2017 17:00
středa
09.08.2017 18:00
Jakub Toman kvalifikacia Směska 721015272
středa
09.08.2017 18:00
Josef Toman kvalifikacia Směska
středa
09.08.2017 18:00
Aleš Zálešák kvalifikacia Směska
středa
09.08.2017 18:00
Michal Tušl kvalifikacia Směska
středa
09.08.2017 18:00
středa
09.08.2017 18:00
středa
09.08.2017 19:00
Bača Jozef kvalifikacia DKK Nové Mesto nad Váhom 0907790839
středa
09.08.2017 19:00
Bača Jozef kvalifikacia DKK Nové Mesto nad Váhom 0907790839
středa
09.08.2017 19:00
Bača Jozef kvalifikacia DKK Nové Mesto nad Váhom 0907790839
středa
09.08.2017 19:00
Bača Jozef kvalifikacia DKK Nové Mesto nad Váhom 0907790839
středa
09.08.2017 19:00
Bača Jozef kvalifikacia DKK Nové Mesto nad Váhom 0907790839
středa
09.08.2017 19:00
Bača Jozef kvalifikacia DKK Nové Mesto nad Váhom 0907790839
středa
09.08.2017 20:00
Vadovič Marek kvalifikacia 1.KK BOMAVA Modranka 0905490788
středa
09.08.2017 20:00
Vadovič Marek kvalifikacia 1.KK BOMAVA Modranka 0905490788
středa
09.08.2017 20:00
Vadovič Marek kvalifikacia 1.KK BOMAVA Modranka 0905490788
středa
09.08.2017 20:00
Vadovič Marek kvalifikacia 1.KK BOMAVA Modranka 0905490788
středa
09.08.2017 20:00
středa
09.08.2017 20:00

10.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
čtvrtek
10.08.2017 18:00
ŠK Podbrezová kvalifikacia 0908924488
čtvrtek
10.08.2017 18:00
ŠK Podbrezová kvalifikacia
čtvrtek
10.08.2017 18:00
ŠK Podbrezová kvalifikacia
čtvrtek
10.08.2017 18:00
ŠK Podbrezová kvalifikacia
čtvrtek
10.08.2017 18:00
ŠK Podbrezová kvalifikacia
čtvrtek
10.08.2017 18:00
ŠK Podbrezová kvalifikacia
čtvrtek
10.08.2017 19:00
Stanislav Pospišil kvalifikacia KK Zlaté Klasy +421 949 640 309
čtvrtek
10.08.2017 19:00
Peter Pargáč kvalifikacia KK Preseľany 0905147003
čtvrtek
10.08.2017 19:00
Ottó Lengyel kvalifikacia KK Zlaté Klasy +421 949 640 309
čtvrtek
10.08.2017 19:00
Rastislav Pašek kvalifikacia KK Preseľany 0905147003
čtvrtek
10.08.2017 19:00
Dušan Kuzma kvalifikacia KK Preseľany 0905147003
čtvrtek
10.08.2017 19:00
Peter Kamencay kvalifikacia KK Preseľany 0905147003
čtvrtek
10.08.2017 20:00
Michal Šišan kvalifikacia KKZ Hlohovec +421907746838
čtvrtek
10.08.2017 20:00
Michal Šišan kvalifikacia KKZ Hlohovec +421907746838
čtvrtek
10.08.2017 20:00
Michal Šišan kvalifikacia KKZ Hlohovec +421907746838
čtvrtek
10.08.2017 20:00
Michal Šišan kvalifikacia KKZ Hlohovec +421907746838
čtvrtek
10.08.2017 20:00
Michal Šišan kvalifikacia KKZ Hlohovec +421907746838
čtvrtek
10.08.2017 20:00

11.08.2017


termínjméno a přijmeníkategorieklubkontakt
pátek
11.08.2017 16:00
Ivan Moško kvalifikacia FESA Dubnica 0915278192
pátek
11.08.2017 16:00
Ivan Moško kvalifikacia
pátek
11.08.2017 16:00
Ivan Moško kvalifikacia
pátek
11.08.2017 16:00
Ivan Moško kvalifikacia FESA Dubnica ivan.mosko@centrum.sk
pátek
11.08.2017 16:00
pátek
11.08.2017 16:00
pátek
11.08.2017 17:00
Slavko Šarmír kvalifikacia ZF Trnava 0905 746 190
pátek
11.08.2017 17:00
Slavko Šarmír kvalifikacia ZF Trnava 0905 746 190
pátek
11.08.2017 17:00
Slavko Šarmír kvalifikacia ZF Trnava 0905 746 190
pátek
11.08.2017 17:00
Slavko Šarmír kvalifikacia ZF Trnava 0905 746 190
pátek
11.08.2017 17:00
Slavko Šarmír kvalifikacia ZF Trnava 0905 746 190
pátek
11.08.2017 17:00
Dušan Markusek kvalifikacia ŠKK Trstená 0948398767
pátek
11.08.2017 18:00
Nemček Juraj kvalifikacia KK Cabaj-Čápor 0948018620
pátek
11.08.2017 18:00
Nemček Juraj kvalifikacia KK Cabaj-Čápor 0948018620
pátek
11.08.2017 18:00
Nemček Juraj kvalifikacia KK Cabaj-Čápor 0948018620
pátek
11.08.2017 18:00
Nemček Juraj kvalifikacia KK Cabaj-Čápor 0948018620
pátek
11.08.2017 18:00
Nemček Juraj kvalifikacia KK Cabaj-Čápor 0948018620
pátek
11.08.2017 18:00
Nemček Juraj kvalifikacia KK Cabaj-Čápor 0948018620
pátek
11.08.2017 19:00
Rozsíval kvalifikacia Brno
pátek
11.08.2017 19:00
Rozsíval kvalifikacia Brno
pátek
11.08.2017 19:00
Rozsíval kvalifikacia Brno
pátek
11.08.2017 19:00
Rozsíval kvalifikacia Brno
pátek
11.08.2017 19:00
Rozsíval kvalifikacia Brno
pátek
11.08.2017 19:00
Rozsíval kvalifikacia B


zpět na úvodní stránku - exportovat do csv (W1250)

Milan Krejčí 11/2012 (milan.krejci@centrum.cz)